Про компанію

       Інтернет-сайт «Ріелтор» займається продажем нерухомого майна, та здачею його в різнотермінову оренду з перших рук. Тут Ви зможете безпечно продати своє майно, або ж, якщо Ви покупець, - безпечно знайти об'єкт нерухомості, не переплачуючи за послуги "посередників".

       Наша компанія допоможе продати Вашу нерухомість або здати його в оренду на будь який термін за Вашими умовами. Ми, з досвідом роботи в даній сфері більше 8 років, допоможемо правильно та якісно розрекламувати Ваш об'єкт. Велика клієнтська база дозволить в стислі терміни знайти покупця або орендаря для Вас. На даному сайті "Ріелтор" знаходяться об'єкти нерухомості з перших рук, ми не працюємо з ріелторами чи агенствами нерухомості. Співпрацюємо з кваліфікованими нотаріусами, експерними оцінювачами, які зможуть вас проконсультувати та безпечно оформити купівлю-продаж об'єктів.
        Якщо Ви бажаєте продати або здати свою нерухомість - просто напишіть або подзвоніть нам по телефоні вказанову в розділі "Контакти". 

Про нас

Компанія нерухомості «Ріелтор» займається продажем нерухомого майна, та здачею його в різнотермінову оренду з перших рук.

Тут Ви зможете безпечно продати своє майно, або ж, якщо Ви покупець, - безпечно знайти та придбати найкращий для вас об'єкт нерухомості... Детальніше

Співпраця з нами

Співпраця з Нами - це Ваш успіх!

Наша компанія "Ріелтор" надасть Вам повний пакет послуг, для найшвидшого та найвигіднішого продажу Ваших об"єктів нерухомості.

Якщо Ви бажаєте вигдіно продати\здати Ваше майно просто зателефонуйте або напишіть нам...

Детальніше

Контакт центр

(068)541-51-50 (063)541-51-50
lvivrea@gmail.com

Якщо у Вас виникли будь-які питання стосовно роботи нашої компанії, зателефонуйте нам. Наші консультанти нададуть Вам вичерпні відповіді. Детальніше