Порада продавцеві нерухомості

Порада

Поставивши собі за мету продати нерухомість без посередників, попередньо слід ознайомитися і з ринком нерухомості (що, за якою ціною, де?), І з законодавчою базою.

На ринку вторинного житла трапляються періоди тривалого застою, коли продавець ризикує дуже довго продавати свою квартиру. Часом, до двох років і довше. Причин може бути багато: від сильно завищеною вартістю до погано проведеної рекламної кампанії. З'ясувати причини та прискорити продаж допоможе звернення до фахівців з агентства нерухомості.

Вибір конкретного агентства нерухомості найкраще робити на підставі рекомендацій друзів, родичів або знайомих, у яких є досвід успішної взаємодії з цим агентством і конкретним ріелтором.

Не факт, що продаючи квартиру самостійно, продавець зможе виручити за неї більше тієї суми, яка залишилася б у нього на руках після розрахунку з агентством нерухомості. Необхідно реалістично оцінити свої здатності успішно виступити в ролі продавця і час, який буде потрібно для самостійного продажу квартири.

Про нас

Компанія нерухомості «Ріелтор» займається продажем нерухомого майна, та здачею його в різнотермінову оренду з перших рук.

Тут Ви зможете безпечно продати своє майно, або ж, якщо Ви покупець, - безпечно знайти та придбати найкращий для вас об'єкт нерухомості... Детальніше

Співпраця з нами

Співпраця з Нами - це Ваш успіх!

Наша компанія "Ріелтор" надасть Вам повний пакет послуг, для найшвидшого та найвигіднішого продажу Ваших об"єктів нерухомості.

Якщо Ви бажаєте вигдіно продати\здати Ваше майно просто зателефонуйте або напишіть нам...

Детальніше

Контакт центр

(068)541-51-50 (063)541-51-50
lvivrea@gmail.com

Якщо у Вас виникли будь-які питання стосовно роботи нашої компанії, зателефонуйте нам. Наші консультанти нададуть Вам вичерпні відповіді. Детальніше