Продається готовий бізнес (Ресторан, Готель, Дистокетка, Сауна)

Актуальність -Продається

Загальна площа:1060 кв.м

Земельна ділянка:42а (Акт)

Кількість поверхів:2

Комунікації:Вода, Електрика, Каналізація.

Короткий опис:Продається готовий бізнес (Готель, Ресторан, Дискотека, Бар, Баня, Сауна, Магазин) в одному комплексі (Львівська область). Загальна площа земельної ділянки - 42 сотки(АКТ). Загальна площа приміщень більше 1060кв.м. Ресторан, дискотека,бар - зроблено з дорогих матеріалів: деревина, кераміка, скло і кованого металу під замовлення. Готовий діючий бізнес з мінімальною окупністю в 3,5 роки при 50% завантаженості. Готель на 5 номерів, ресторан на 200 місць. Даний комплекс розміщений в Львівській області, біля головної траси Самбір-Шегині, що привертає заїзд великої кількості клієнтів. 30км від кордону з Польщею. Також багато додаткових споруд на території комплексу, які приносять гроші (Магазин, баня з кімнатою відпочинку, автомийка і т.д). Якщо Вас зацікавить дана пропозиція просимо звертатися до нас по телефону або по ел. пошті.

Телефон:(098)63-57-319

Наявність: Є у наявності
Артикул:57813
400,000 USD

Про нас

Компанія нерухомості «Ріелтор» займається продажем нерухомого майна, та здачею його в різнотермінову оренду з перших рук.

Тут Ви зможете безпечно продати своє майно, або ж, якщо Ви покупець, - безпечно знайти та придбати найкращий для вас об'єкт нерухомості... Детальніше

Співпраця з нами

Співпраця з Нами - це Ваш успіх!

Наша компанія "Ріелтор" надасть Вам повний пакет послуг, для найшвидшого та найвигіднішого продажу Ваших об"єктів нерухомості.

Якщо Ви бажаєте вигдіно продати\здати Ваше майно просто зателефонуйте або напишіть нам...

Детальніше

Контакт центр

(068)541-51-50 (063)541-51-50
lvivrea@gmail.com

Якщо у Вас виникли будь-які питання стосовно роботи нашої компанії, зателефонуйте нам. Наші консультанти нададуть Вам вичерпні відповіді. Детальніше